Dostupnost on-line
Vakuovač dosahuje podtlaku až –65 kPa, což umožňuje účinně odstranit vzduch ze sáčku a chránit potraviny před oxidací a ztrátou čerstvosti. Jídlo tak déle zachovává chuť, vůni i nutriční hodnoty. Méně plýtvání potravinami, větší úspory a možnost plánovat jídla dopředu.
Přístroj nabízí režimy: Dry (suchý), Moist (mokrý), Pulse (pulzní), Vac Seal (odsávání + svařování) a Seal (svařování), a navíc tlačítko Stop pro plnou kontrolu. Díky tomu lze bezpečně balit jak křehké produkty, tak mokré pokrmy, bez rizika nasátí tekutin do přístroje.
Vakuovač má integrovaný nůž a podavač fólie, díky čemuž lze během několika sekund vytvořit sáček libovolné délky. Zajišťuje to dokonale rovnou hranu a eliminuje potřebu nůžek. To je obrovské pohodlí a úspora času i materiálu, protože každý sáček přesně pasuje k balenému jídlu.
Misku stačí jedním pohybem vysunout, abyste se zbavili kondenzátu nebo zbytků po balení mokrých produktů. To zajišťuje, že vakuovač zůstává hygienický a připravený k dalšímu použití bez zdlouhavého čištění. Ušetříte čas a získáte pohodlnější a hygieničtější podmínky pro používání.
Speciální gumové nožičky zabraňují posunutí vakuovače na pracovní desce, i při intenzivním sání. Díky tomu ho nemusíte přidržovat ani kontrolovat silou. To vám zajišťuje bezpečnou, stabilní a pohodlnou práci bez ohledu na pracovní povrch.
Dlouhá lišta umožňuje svařování velkých kusů masa, širokých sáčků nebo několika porcí najednou. Pevný 3mm svar zvyšuje těsnost a snižuje riziko roztržení. Pro vás to znamená větší výkonnost, svobodu balení a rychlejší práci v kuchyni.
C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113