TOPlist

Toto je pouze žádost o registraci do systému.Žádost bude ověřena a o přidělění přístupu budete vyrozuměni e-mailem.Pro jednorázovou objednávku ( pokud jste koncový zákazník ) reisrace není nutná.Údaje označené ! jsou povinné.
FAKTURAČNÍ ADRESA:
Na tuto adresu Vám bude vystaven daňový doklad.

 

 

 

 

 
   
OSTATNÍ ÚDAJE:

 

   

 
Pro objednávky nad 413,- bez DPH vám nebude cena dopravy účtována
Zvolené odběrné místo je pro objednávky STANDART.Jeho volba zde vám nezabraňuje využít objenávku PICK-UP-IN STORE, kde můžete vybírat alternativní odběrná místa - pobočky a pro registrované zákazníky E-schopu desítky prodejen našich obchodních partnerů.
PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE:
Přihlašovací údaje administrátora.Pouze osoba přihlášena pod tímto účtem bude moct měnit kontaktní osoby.Přístupové jméno a heslo musí mít minimálně 5 znaků.

 

 

 

 
   

 

 
KONTAKTNÍ OSOBY:
Přístupové jméno a heslo musí mít minimálně 5 znaků.
KONTROLNÍ KÓD:
DODACÍ ADRESA:
Nevyplňujte pokud je shodná s fakturační adresou.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

 Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

 Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

 Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“) dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránekZobrazit detail produktu MOBILNÍ TELEFON CPA HALO 13 MODRÝ
MOBILNÍ TELEFON CPA HALO 13 MODRÝ

Buďte stále ve spojení se svými milovanými s telefonem CPA Halo 13. Te... 

652,90
Zobrazit detail produktu TEKUTÁ NANO OCHRANA DISPLEJE Liquid-Armor - SADA PRO 1 TELEFON
TEKUTÁ NANO OCHRANA DISPLEJE Liquid-Armor - SADA PRO 1 TELEFON

Popis: LIQUID-ARMOR je horká novinka na českém trhu v kategorii ochr... 

288,40C.P.A. Czech s.r.o, ul. U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čivice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.