TOPlist

Toto je pouze žádost o registraci do systému.Žádost bude ověřena a o přidělení přístupu budete vyrozuměni e-mailem.Pro jednorázovou objednávku (pokud jste koncový zákazník) registrace není nutná.Údaje označené ! jsou povinné.
FAKTURAČNÍ ADRESA:
Na tuto adresu Vám bude vystaven daňový doklad.

 

 

 

 

 
   
OSTATNÍ ÚDAJE:

 

   

 
Pro objednávky nad 1000,- bez DPH vám nebude cena dopravy účtována.
Zvolené odběrné místo je pro objednávky STANDART.Jeho volba zde vám nezabraňuje využít objednávku PICK-UP-IN STORE, kde můžete vybírat alternativní odběrná místa - pobočky a pro registrované zákazníky E-shopu desítky prodejen našich obchodních partnerů.
PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE:
Přihlašovací údaje administrátora.Pouze osoba přihlášena pod tímto účtem bude moct měnit kontaktní osoby.Přístupové jméno a heslo musí mít minimálně 5 znaků.

 

 

 

 
   

 

 
KONTAKTNÍ OSOBY:
Přístupové jméno a heslo musí mít minimálně 5 znaků.
KONTROLNÍ KÓD:
DODACÍ ADRESA:
Nevyplňujte, pokud je shodná s fakturační adresou.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.

 Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

 Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

 Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“) dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek


C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.