TOPlist

O společnosti

Vývoj

Společnost C.P.A. Czech byla založena jako společnost s ručením omezeným se zahraniční účastí v červenci 1996.
Během několika let se stala společností se 100% vlastnictvím českými subjekty. Od února 2012 je CPA CZECH společností se 100% zahraniční majetkovou účastí
Od svého začátku se výhradně věnuje nákupu a distribuci příslušenství pro mobilní telefony.
Svých nejlepších výsledků dosahovala kolem roku 2000, kdy vrcholil boom prodeje mobilních telefonů. Tehdejší dosažený obrat pouze v rámci České republiky byl 440 miliónů Kč.
V roce 1998 se společnost podílela na založení společnosti na Slovensku s názvem C.P.A. Slovakia.
V roce 2000 měla své pobočky na podporu distribuce v Praze, Ostravě, Brně, Karlových Varech, Českých Budějovicích a centrálu v Pardubicích.
V roce 2002 se společnost podílela na otevření společnosti v Polsku s názvem C.P.A. Polska.
V roce 2005 společnost z důvodu snižování nákladů zredukovala své pobočky a nyní má pobočky v Ostravě a Brně. O své dealery se dále stará 10 obchodních zástupců a početný team obchodníků v centrále v Pardubicích.


Sortiment

Od začátku prodáváme vlastní řadu příslušenství pod značkou CPA. Od roku 2005 je společnost oficiálním distributorem společnosti Nokia v prodeji originálního příslušenství.
V sortimentu značky CPA je v současné době cca 5.000 různých položek pro většinu mobilních telefonů na trhu nejen v Česku, ale i v okolních státech EU, kam náš sortiment také vyvážíme.

Od roku 2010 se stala distrubutorem mobilních telefonů myPhone s dual SIM technologií a vyvořila vlastní značku telefonu Halo určených pro seniory. Na jaře 2012 se stala oficiálním distributorem společnosti Samsung v prodeji originálního příslušenství

V roce 2012 se stala distributorem LED světelných zdrojů a příslušenství a na konci roku 2012 se stala distrubutorem tybletů značky myTab.

 

Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky patří cca 1.000 aktivních dealerů s pravidelnými objednávkami.
Mezi největší můžeme jmenovat všechny tři operátory, tedy Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone. Dále obchodní řetězce jako je Tesco (CZ, SK, PL a HU) nebo Datart.
Naši obchodní zástupci zásobují stovky prodejen ve všech regionech Česka.

 

Prodejní kanály

Centrála v Pardubicích a naše pobočky zásobují naše největší zákazníky. Hlavní důraz však klademe na osobní přístup, čili na podporu našich 10-ti obchodních zástupců, kteří ve svých vozech vozí naše zboží a přímo ho prodávají na jednotlivé prodejny.
Abychom nabídli naše produkty co největšímu spektru zákazníků, rozvíjíme naši internetovou aplikaci B2B.
Ne nevýznamnou část naší distribuce tvoří prodej do zemí EU.

 

Prodejní segmenty

Mimo dealery a operátory mobilních sítí se snažíme naše produkty nabídnout přímo, a tak jsme v místě poboček a centrály otevřeli značkové prodejny a rozvíjíme již zmíněnou internetovou aplikaci pro on-line prodej.

 

Věříme, že si na těchto stránkách vyberete z největšího sortimentu příslušenství pro mobilní telefony na českém trhu, produkty myTab, myPhone, Halo, sortiment LED světelných zdrojů a budete s našimi produkty spokojeni.


Team CPA.

C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.