TOPlist

Somfy bateriové teplotní čidlo Thermis Wirefree II io bílé

Kód produktu:SMATERMWIRIOSOMWH
Zobrazit velký obrázek
Značka:Somfy
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:3660849515195
Cena bez DPH:2 833,90
Cena s DPH:3 429,00
Recyklační poplatek:0,47 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Somfy bezdrátové teplotní čidlo Thermis WireFree io pro řízení více zařízení systémem TaHoma dle venkovní / vnitřní teploty

bezdrátové bateriové teplotní čidlo, začlenitelné do systému TaHoma, slouží k řízení stínění nebo automatizovaného topení, vhodné do interiéru i exteriéru, spouštění přednastavených scénářů, úspora nákladů na energie


Automatizace domácnosti

"""Bezdrátové čidlo Thermis WireFree io měří teplotu uvnitř i venku - podle toho, kam ho umístíte. Komunikuje bezdrátově přes obousměrnou radiovou komunikaci io-homecontrol®. Díky bezdrátové technologii lze čidlo umístit kdekoliv ve vaší domácnosti, napájeno je bateriemi. Je kompatibilní se systémem domácí automatizace TaHoma - lze tak automaticky ovládat více zařízení, pokud se teplota změní. Vhodné je např. k použití v rámci nastavení scénářů nebo agendy v systému TaHoma, pro dosažení ještě většího komfortu s automatizací domácnosti""


Nastavte si svůj scénář

"""Pokud čidlo zaznamená určitou teplotu, bezdrátově vyšle signál do TaHomy a ta dá pokyn motoru (pohonu), který nastaví stínění do požadované polohy právě dle teploty. Například v zimním období, kdy je venku zima, čidlo automaticky zatáhne vaše stínění a tak uchová teplo v domácnosti. Pokud se venkovní teplota zvýší nad nastavenou teplotu, opět stínění vytáhne. Do domácnosti tak proudí sluneční svit a ohřívá ji. Naopak v letním měsících, kdy jsou teploty vysoké, dá čidlo pokyn a vaše stínění se zatáhne, aby udrželo domácnost chladnou. Tyto možnosti automatizace vám mohou pomoci v úspoře za energie."""

C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.