TOPlist

Odrážedlo QKIDS FLEET béžové

Kód produktu:KODQKFLEEBG
Zobrazit velký obrázek

Značka:QKids
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:5900495864505
Cena bez DPH:652,90
Cena s DPH:790,00
Recyklační poplatek:0,00 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Překypuje vaše dítě energií? Mám pro vás perfektní způsob, jak si to vyzkoušet – na odrážedle! QKIDS FLEET je ideální volbou pro malé cyklisty.

QKIDS FLEET má jedinečný design, ale to není jeho jediná přednost:
- Nastavitelná řídítka
- Nastavitelné sedlo
- Nepropustná kolečka z pěny EVA
- Ochranné kryty ostrých částí
- Zaoblené, bezpečné šrouby
-Maximální nosnost 30kg
-Rám z oceli

Zajímá vás, jak vybrat nejlepší odrážedlo pro vaše dítě? Čemu byste měli věnovat pozornost? Napovím vám.

Vyplatí se koupit dítěti odrážedlo? Bezpochyby!
- Děti považují odrážedlo především za fantastickou zábavu. Díky takovému vozidlu budete moci s dítětem cestovat na větší vzdálenosti. Odrážedlo můžete koupit i dvouletému dítěti, které je zvědavé na svět
- Má vynikající vliv na hrubou motoriku, tj. koordinaci, sílu a vytrvalost
- Učí dítě odhadovat vzdálenost a rychlost
- Cvičení rovnovážných reakcí, například náklon při zatáčení
- Urychluje proces učení jízdy na kole. Boční kolečka nejsou potřeba, protože smysl pro rovnováhu je již dobře vyvinutý

Jak vybrat správné odrážedlo pro vaše dítě?

Krok 1: Přizpůsobte ho výšce dítěte.

Pro určení výšky sedla změřte délku nohy od chodidla k rozkroku. U prvního odrážedla by se měla shodovat délka nohy a výška sedla. Hledejte modely s nastavitelnou výškou sedadla, jako je QKIDS FLEET, aby vám vydrželo déle.

Krok 2: Zkontrolujte hmotnost odrážedla.

Věřte mi, že vaše dítě na svém "terénním" kole bude využívat nejen rovnou cestu, ale bude čelit stále obtížnějším výzvám – vyjet na obrubník, překonat překážku. Proto je důležité, aby byl rám lehký a bezpečný pro dítě. QKIDS FLEET váží pouze 2,5 kg!

Krok 3: Zkontrolujte, zda je odrážedlo pro vaše dítě bezpečné.

Je nezbytné, aby měl potřebná schválení a certifikáty. QKIDS FLEET zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte a splňuje bezpečnostní normu EN71.

Krok 4: Vyberte si model bez zámku řídítek.

To má sice dítě chránit před náhlými a prudkými manévry, ale ve skutečnosti mu to může ztížit řízení. Překážkou je zejména zatáčení, kdy je kvůli zámku nutné odrážedlo zvednout. Při navrhování QKIDS FLEET jsme proto vědomě upustili od zámku řídítek, abychom zajistili pohodlí vašeho dítěte.

Čím je QKIDS FLEET výjimečný?

Pamatujete si, jak jsem psala, že odrážedlo by mělo být lehké? QKIDS FLEET je mega lehký! Váží pouze 2,5 kg, takže manévrování s ním bude snazší a dítě se při jeho přenášení nezraní. Navíc si zachráníte páteř! Kdo z nás nezažil, že dítě jede na kole, a nakonec ho veze maminka?

QKIDS FLEET má krytky z odolného plastu, které zakrývají všechny spoje a šrouby. To především zvyšuje bezpečnost a dává vám jistotu, že se vaše dítě při používání odrážedla nezraní. Navíc vypadá krásně! Kolečka jsou vyrobena z nepropustné pěny EVA se zvýšenou odolností. Nemusíte se bát, že je při jízdě poškodíte.

Odrážedlo QKIDS FLEET má nastavitelná řídítka a sedlo, díky čemuž se vždy přizpůsobí výšce vašeho dítěte. Řídítka mají také protiskluzové podložky a textilní chránič, který v případě pádu zmírní náraz a minimalizuje jeho následky.

Pohyb venku je pro vás prospěšný! Tak nasedněte do QKIDS FLEET a jeďte!

C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.