TOPlist

Hodinky Huawei Watch Fit 2 Active růžové

Kód produktu:ORHUWATCHFIT2PI
Zobrazit velký obrázek
Značka:Huawei
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:6941487254408
Cena bez DPH:2 891,70
Cena s DPH:3 499,00
Recyklační poplatek:0,51 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Monitorování srdeční frekvence
Pokud máte hodinky správně nasazené, můžete si ručně změřit srdeční tep. V aplikaci Huawei Health můžete také povolit nepřetržité sledování srdečního tepu. Když je tato funkce povolena, hodinky budou nepřetržitě monitorovat vaši srdeční frekvenci. Když zahájíte trénink, například běh, chůzi nebo plavání, budou hodinky měřit vaši tepovou frekvenci každou sekundu. Když vaše tepová frekvence překročí přednastavenou varovnou úroveň tepové frekvence, hodinky vás na to upozorní vibracemi. Údaje o srdečním tepu získané z jednotlivých měření nebudou zaznamenány ani synchronizovány s aplikací. Pouze při zapnutém nepřetržitém sledování srdečního tepu budou výsledky synchronizovány do aplikace se zobrazením křivky srdečního tepu.

Tréninkový asistent
Hodinky mohou zaznamenávat počet kroků, uraženou vzdálenost, spálené kalorie, dobu trvání aktivity střední až vysoké intenzity a dobu strávenou ve stoje. Hodinky podporují a v reálném čase poskytují údaje o mnoha trénincích, jako je venkovní a vnitřní běh, jízda na kole a chůze, stejně jako plavání v bazénu, volný trénink a používání eliptického nebo veslovacího trenažéru. Jakmile v aplikaci Huawei Health spustíte běžecký program, můžete vyvolat tréninkovou obrazovku hodinek. Hodinky zobrazí údaje o tréninku v reálném čase.

Monitorování spánku
Pokud budete hodinky nosit během spánku, budou schopny shromažďovat údaje o spánku a monitorovat váš stav spánku, například čas, kdy usínáte a kdy se probouzíte, a zda jste v lehkém nebo hlubokém spánku. Údaje o spánku můžete synchronizovat a zobrazit v aplikaci Huawei Health. Funkci HUAWEI TruSleepTM můžete povolit v aplikaci Huawei Health. Hodinky využívají technologii sledování spánku HUAWEI TruSleepTM k přesnému rozpoznání, zda jste v hlubokém spánku, lehkém spánku, spánku s rychlými pohyby očí (REM) nebo bdělém stavu, a následně vám poskytují hodnocení kvality spánku a návrhy na zlepšení kvality vašeho spánku. Zapnutí funkce HUAWEI TruSleepTM může mírně zvýšit spotřebu energie hodinek.

Monitorování stresu
Hodinky využívají optický snímač srdečního tepu ke sledování vašeho stresu a informují vás o vašem stresovém indexu, aby vám pomohly pečovat o vaše zdraví. Data můžete synchronizovat s telefonem a poté s cloudovou aplikací Huawei Health. Zároveň můžete využít úlevové služby v aplikaci, abyste snížili svůj stres a zůstali v klidu.

Dechová cvičení
Dechová cvičení vám mohou pomoci zůstat uvolnění a zabránit tomu, aby stresové situace v práci nebo v každodenním životě ovlivnily vaši náladu. Hodinky noste správně, ruce držte v klidu a při výdechu a nádechu postupujte podle pokynů na obrazovce. Jakmile zahájíte dechové cvičení, na obrazovce se zobrazí odpočítávání a poté se střídavě zobrazuje text a grafika, které vám ukazují, jak vydechovat a nadechovat. Hodinky automaticky začnou sbírat signál o vaší srdeční frekvenci. Po dokončení dechového cvičení se na displeji zobrazí shrnutí cvičení včetně změny srdeční frekvence.

Animované ciferníky hodinek
Hodinky umožňují přizpůsobit obrazovku nastavením animovaného ciferníku. Otevřete aplikaci Huawei Health a v obchodě s ciferníky vyberte preferovaný animovaný ciferník.

Přizpůsobené typy cvičení
Hodinky nabízejí množství tréninků, které si můžete přizpůsobit a podle potřeby je přidávat nebo odebírat.

Automatická detekce tréninku
Tato funkce automaticky identifikuje stav vašeho tréninku. Tuto funkci můžete povolit v nastavení cvičení, abyste dostávali výzvy k záznamu cvičení, když hodinky zjistí, že cvičíte. Připomínku můžete ignorovat nebo se dotknout upozornění a zahájit příslušnou tréninkovou relaci. V současné době tato funkce dokáže detekovat tréninky na běžeckém, eliptickém a veslovacím trenažéru.

Dálková spoušť
Po připojení hodinek k telefonu se dotkněte aplikace Vzdálená závěrka na hodinkách a aktivujte fotoaparát telefonu. Poté se dotkněte ikony pořizování fotografií na hodinkách a použijte fotoaparát telefonu k pořizování fotografií. Vzdálená závěrka je v seznamu aplikací hodinek k dispozici pouze tehdy, když jsou hodinky spárovány s telefonem Huawei s rozhraním EMUI 8.1 nebo novějším.

Telefonní asistent
Při společném používání hodinek a telefonu máte přístup k ještě více funkcím. Když jsou hodinky připojeny k telefonu přes Bluetooth, jsou k dispozici následující funkce:Vyhledání telefonu pomocí hodinek, Oznámení o příchozím hovoru. Hodinky vás vibracemi upozorní na příchozí hovor z telefonu a zobrazí jméno nebo číslo volajícího. Pomocí hodinek můžete hovor přijmout nebo odmítnout. Oznámení o zprávách. Tato funkce podporuje pouze zprávy z SMS, e-mailu, kalendáře a sociálních aplikací. Když se v telefonu objeví oznámení o nové zprávě, hodinky vás na to upozorní vibracemi a zprávu si budete moci zobrazit na hodinkách.

Kompas
Hodinky mají funkci kompasu, která vám umožní bez námahy a s jistotou trávit čas venku.

Zpětná trasa
Hodinky podporují funkci Route back. Kromě záznamu absolvované trasy a poskytování navigačních služeb můžete zapnutím funkce Route back zjistit, jak se vrátit do výchozího bodu pomocí původní trasy.

Předpovědi prostředí
Hodinky poskytují předpovědi místního prostředí, například časy východu a západu slunce na každý den, a varování v případě nadcházejícího špatného počasí.

C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.