TOPlist

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds2 SM-R177NZWAEUE bílá

Kód produktu:ORSABLUHFR177WH
Zobrazit velký obrázek
Značka:Samsung WRB
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:8806092280717
Cena bez DPH:2 891,70
Cena s DPH:3 499,00
Recyklační poplatek:1,20 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 s dlouhou výdrží
Samsung Galaxy Buds2 jsou stylová bezdrátová sluchátka disponující technologií aktivního potlačení hluku. Posluchači poskytují potřebné pohodlí k dlouhému poslechu hudby nebo k nekonečným rozhovorům s přáteli.

Baterie
Sluchátka disponují baterií s kapacitou 61 mAh. K dispozici vám je i nabíjecí pouzdro s baterií s kapacitou 472 mAh. Na jedno nabití můžete poslouchat hudbu až 7,5 hod bez ANC. Chcete-li poslouchat dále, využijte kapacitu nabíjecího pouzdra. S ním je vám hudba dostupná až 29 hodin v kuse.

Hlasový asistent
Bez pomocníka by to nebylo ono. Bixby je vám vždy k dispozici a ochotně zareaguje na vaše pokyny. S hlasovým asistentem si usnadníte život, a to nejen prosbou o přehrání další skladby. Zahraj to znovu, Bixby.

Kvalita zvuku
Samsung Galaxy Buds2 jsou bezdrátová sluchátka, která disponují dynamickým dvoupásmovým reproduktorem a podporují aktivní potlačení hluku. S jejich přispěním můžete nerušeně telefonovat i během svých pochůzek nebo se při běhu v parku zaposlouchat do svých oblíbených skladeb. Samsung Galaxy Buds2 jsou bezdrátová sluchátka s dynamickým dvoupásmovým reproduktorem a technologií aktivního potlačení hluku. Výdrž baterie až 7,5 hod, s nabíjecím pouzdrem až 29 hod. Hlasový asistent Bixby, připojení pomocí Bluetooth 5.2, 3 mikrofony, nástavce do uší S/L.

Klíčové vlastnosti

* Bezdrátová: Ano
* Bezdrátová technologie: Bluetooth v5.2
* Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až": 7,5
* Mikrofon: Integrovaný
* Typ sluchátek: Špunty
* Noise cancelling: Ano
* Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až": 7,5
* Předpokládaná doba výdrže s pouzdrem (hodiny) "až": 29
* IPX ochrana: IPX2
* Speciální vybavení: Nabíjecí kabel, Nabíjecí pouzdro, Náhradní špunty
* Možnosti nabíjení: USB-CC.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.