TOPlist

Antibakteriální UV čistička Samsung s funkcí bezdrátového nabíjení GP-TOU020SABWQ

Kód produktu:ORSAWIRATC24
Zobrazit velký obrázek
Novinka
Značka:Samsung
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:8801790032842
Cena bez DPH:1 238,80
Cena s DPH:1 499,00
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Antibakteriální UV čistička s funkcí bezdrátového nabíjení
Zničí až 99% nebezpečných bakterií a zárodků pomocí UV světla. Současně slouží jako bezdrátová nabíječka. Spolehlivě vyčistí mobilní telefon i menší předměty

Antibakteriální UV čistička s funkcí bezdrátového nabíjení
Komfortní výkonná sterilizace a snadné nabíjení.

Intuitivní design
Jednoduše zavřete víko a stiskněte napájecí tlačítko pro 10minutovou dezinfekci. Jestliže se víko otevře, sterilizace se automaticky zastaví pro vaši maximální bezpečnost.

Vysoká dezinfekční účinnost
Testováno předními světovými inspekčními a testovacími společnostmi, společností Intertek a SGS. UVC světlo účinně ničí až 99 % škodlivých zárodků a bakterií, včetně E.coli, Staphylococcus a Candida albicans.

Hladké elegantní provedení
Během sterilizace udržuje magnetický kryt čističky utěsněný, zatímco gumová zátka tlumí náraz a eliminuje hluk při otevírání a zavírání pouzdra.

Sterilizujte a nabíjejte současně
Antibakteriální UV čistička s funkcí bezdrátového nabíjení využívá bezdrátovou technologii Qi k rychlému nabíjení vašeho smartphonu. Je kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iOS a Android, která podporují bezdrátové nabíjení. Pro zajištění bezpečnosti je telefon sterilizován a nabíjen pouze při zavřeném víku.

Snadné připojení pomocí jediného USB-C portu
Pomocí kabelu USB-C jednoduše propojíte antibakteriální UV čističku se síťovým adaptérem.C.P.A. Czech s.r.o, ul. U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čivice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.