TOPlist

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZWAEUE bílá

Kód produktu:ORSABLUHFR180WH
Zobrazit velký obrázek
Značka:Samsung WRB
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:8806090486838
Cena bez DPH:3 139,70
Cena s DPH:3 799,00
Recyklační poplatek:1,20 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Sluchátka Samsung Galaxy Buds Live
Seznamte se s další řadou oblíbených bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live. Jejich tvůrci vzali ty nejlepší audio technologie a vložili je do redesignovaných sluchátek, která dokonale kopírují tvar vnějšího ucha pro komfortní nošení a poslech.

Skutečný bezdrátový komfort
Galaxy Buds Live přicházejí s novým nezaměnitelným designem. Už samotný lesklý povrch sluchátek a matné pouzdro dává každému vědět, že tohle nejsou ledajaká sluchátka. Jejich nové tvarování vzdáleně připomíná fazolku a dokonale kopíruje vaše vnější ucho pro maximální pohodlí. Sluchátka mají navíc dvě velikosti výměnných silikonových nástavců pro bezstarostné nošení i při sportování.

Potlačení hluku
A to nejen při poslechu Depešáků. Galaxy Buds Live disponují technologií Aktivního potlačení hluku (ANC) pro otevřený typ sluchátek. Díky tomu si můžete nerušeně vychutnat oblíbenou hudbu nebo seriál, stále však uslyšíte, když na vás někdo promluví. K ideálním podmínkám pro soustředěnou práci či zábavu stačí dlouze stisknout tlačítko.

Probuďte hudbu k životu
S bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds Live si budete při poslechu hudby připadat jako na živém koncertě. Zvuk 12mm reproduktorů vyrobených mistry audia z AKG vytváří společně s basovým kanálem a promyšleným designem autentický prostorový zvuk.

Tři vestavěné mikrofony
Dopřejte si telefonování se sluchátky v té nejvyšší kvalitě. Trojice mikrofonů vzájemně spolupracuje a navíc je posílena o jednotku snímání hlasu. Ta snímá pohyby a vibrace vaší čelisti, které následně převádí na hlasový signál, a vylepšuje tak celkovou kvalitu hovoru.

Čekají vás dlouhé hodiny zábavy
Dlouhý pracovní den, sportování ani herní či filmový maraton není pro Galaxy Buds Live žádný problém. Díky své velkokapacitní baterii vydrží při plném nabití až 6 hodin nepřetržitého používání a až solidních 21 hodin při dobíjení v pouzdře. Bezdrátová sluchátka s ikonickým designem a lesklým povrchem ve třech barevných provedeních. Ergonomické a s aktivním potlačením hluku. Živý a hluboký zvuk, chytrý asistent Bixby, integrace služby Spotify. Vysoká kvalita hovorů, až 6 h nepřetržitého hovoru, snadné spárování s PC, rychlé nabíjení pomocí pouzdra.

Klíčové vlastnosti

* Bezdrátová: Ano
* Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až": 6
* Typ sluchátek: Pecky
* Noise cancelling: Ano
* Předpokládaná doba výdrže s pouzdrem (hodiny) "až": 21
* IPX ochrana: IPX2
* Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20
* Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20
* Impedance [Ohm]: 50
* Citlivost [dB - SPL]: 92

C.P.A. CZECH s.r.o., U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čívice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.