TOPlist

C.P.A. CZECH s.r.o.
U Panasonicu 376
53006 Pardubice - Staré Čivice
IČO:25254057
DIČ:CZ 25254057
TLF:+420 466 734 113

Bluetooth sluchátka Huawei FreeBuds 4i bílé

Kód produktu:ORHUBLUHFPFB4IWH
Zobrazit velký obrázek
Značka:Huawei
Dostupnost:Zboží na cestě
EAN:6941487212279
Cena bez DPH:1 652,10
Cena s DPH:1 999,00
Recyklační poplatek:0,51 Kč
Tisk stránky Odkaz e-mailem

Bluetooth sluchátka Huawei FreeBuds 4i
Kompletně bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 4i s aktivním potlačením hluku, až 10 hodinami přehrávání na jedno nabití, ergonomickým tvarem a čistým zvukem.

Styl, který zaujme
Stylové pouzdro, které padne do ruky i kapsy jako ulité. Svěží oválný design s vysoce lesklým povrchem dodá sluchátkům neotřelý a originální design, který si zamilujete. Vyberte si ze třech barev – černé, červené nebo bílé.

Ergonomie především
HUAWEI Freebuds 4i jsou vytvořeny na míru lidskému uchu. Jejich ergonomický tvar a nízká hmotnost z nich dělá doplněk, který vás neunaví ani po hodinách poslechu. Noste je celý den bez ztráty komfortu.

Pohlcující poslech
Senzory v HUAWEI Freebuds 4i inteligentně rozpoznají rušivé zvuky okolí a nežádoucí zvuky odstraní. Vám zůstane ničím nerušený rytmus oblíbených skladeb. Ponořte se do hudby, tak jako nikdy. Duální mikrofony eliminují zvuky i při hovoru, takže druhá strana váš uslyší jasně a zřetelně za každé situace.

Bez hudby ani ránu
Pro časté přesuny po městě nebo práci v open office jsou sluchátka HUAWEI Freebuds 4i jako zrozené. Dlouho trvající výdrž na baterii dává možnost užívat si poslech až po dobu 10 hodin. A když se vybijí, na cestu domů je nabijete dříve, než si uděláte svačinu. Technologie Quick Charge dokáže během 10 minut doplnit energii na 4 hodiny poslechu.

Zvuk, který vás ohromí
Dynamický 10mm měnič a citlivá polymerní kompozitní membrána přinese bohaté tóny, čisté vokály a výrazné basy, to vše perfektně vyvážené. Nechte se ohromit emocemi, které takto malá sluchátka dokážou reprodukovat.

Intuitivní dotykové ovládání
Obě sluchátka mají zabudovaný dotykový panel, kterým ovládnete základní funkce přehrávání pouhým dotekem na sluchátko. Jednoduchým dvojitým ťuknutím zapnete/vypnete přehrávání nebo zvednete/ukončíte hovor. Dlouhým podržením zapnete potlačení okolních hluků anebo přepnete na Awereness mod pro snadnou komunikaci s okolím.

Klíčové vlastnosti

* prémiový design
* aktivní potlačení hluku
* až 10 hodin přehrávání
* čistý a kvalitní zvuk

C.P.A. Czech s.r.o, ul. U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice - Staré Čivice, tel. +420 466 734 113 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.